Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Naszą mocną stroną jest fachowość naszych pracowników, których długoletnia praktyka przy naprawach samochodów marki Honda sprawia, że jesteśmy gotowi zadbać o Państwa samochody zachowując wysoką jakość i efektywność.

Zaletą współpracy z naszym serwisem jest uzyskanie przez Klientów obszernego pakietu usług zachęcającego również cenowo. Przypuszczamy, że nakłoni to Państwa do skorzystania z naszych usług.

W swojej pracy przez cały czas kierujemy się dbałością o bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów. Korzystając systematycznie z naszych usług osiągniecie Państwo wyższą bezusterkowość auta i dodatkową satysfakcję z jego użytkowania.

Jakość naszych usług podwyższamy przez wiele lat. Wspomagały ten proces autoryzacje serwisowe i spełnianie norm jakościowych ISO. Jesteśmy w stanie zaoferować Klientom wysoki standard świadczonych usług, wspierając się profesjonalnym sprzętem serwisowym, oraz wiedzą techniczną.

Nieprzerwanie dokładamy wszelkich starań aby podnosić poziom naszych pracowników.

Jeśli się zdarzy się Państwu zaskakujący defekt samochodu zawsze można na nas liczyć.

Sprawdź używaną Hondę przed zakupem

Z naszą pomocą znajdziesz auto, które nie będzie wymagało dużych napraw, będzie bezpieczne i o dużej sprawności technicznej.

Systematyczne serwisowanie opłaca się

Przeglądy i niezbędne naprawy wykonywane systematycznie to sprawne auto.i nie nawarstwiają się koszty napraw.

Honda serwis usługi dodatkowe

Zaletą współpracy z naszym serwisem jest uzyskanie przez Klientów obszernego pakietu usług