Home » Serwis » Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

W czasie przeglądów wymieniamy: filtry oleju, olej silnikowy, filtry paliwa, filtry powietrza, filtry przeciwpyłkowe, świece zapłonowe, świece żarowe, płyn hamulcowy , płyn chłodniczy, olej w skrzyni automatycznej, olej w manualnej skrzyni biegów, paski pomocnicze i inne.

W czasie przeglądów posługujemy się kartami przeglądowymi które są określone dla każdego modelu Hondy, jego wersji silnikowej, rocznika i przebiegu. Podczas pierwszych wizyt Klientów w naszym serwisie zapoznajemy się z wcześniejszym przebiegiem serwisowania samochodu i na bazie tych informacji ustalamy z Klientem jakie prace będziemy wykonywać. Ustalamy również typ części zamiennych jakie użyjemy do przeglądu, tańsze zamienniki gwarantowanej jakości czy też oryginalne.
Serwis nasz działa już wiele lat na rynku. Cenimy samochody marki Honda za ich staranne wykonanie i trwałość. Jednak w miarę upływu czasu podzespoły samochodu ulegają powolnemu zużyciu i będą wymagały napraw.

Wielokrotnie zauważamy w kontaktach z Klientami, że nie dbają oni wystarczająco o swoje auta. Podpowiadamy im często, że spełnianie wymagań producenta co do terminowej obsługi samochodu, spowoduje, że nie nawarstwiają się koszty związane z niewykonanymi wcześniej naprawami. Przeglądy i niezbędne naprawy wykonywane systematycznie to sprawne i niezawodne auto, które osiąga wyższa cenę w przypadku dalszej odsprzedaży.

Przegląd samochodu w czasie którego zbadany będzie stan techniczny auta i wykonane konieczne naprawy powinien być robiony co rok lub co 15 000 km.

Ci Klienci którzy są systematyczni mogą być spokojni, że ich auto jest niezawodne i że nie będą zaskoczeni defektem w trasie lub w innym najmniej oczekiwanym momencie.