Home » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

09

kwi

Sprawdź używaną Hondę przed zakupem

Wykonanie kompleksowych oględzin Hondy zdecydowanie pomoże Państwu podjąć decyzję czy warto ją kupić. Oględziny wykonywane są poprzez badanie elektroniki, powłoki lakierniczej oraz mechaniki pojazdu. Diagnostyka komputerowa wykaże, czy są jakieś błędy elektroniki stałe, bądź zapisane w pamięci komputerów. Jeśli takie wystąpią nasi technicy określą ich ewentualny wpływ na dalsze funkcjonowanie podzespołów auta. Pomiary grubości powłoki lakierniczej mają bardzo duże znaczenie dla określenia, które detale karoserii samochodu były malowane i w jakim standardzie.

19

mar

Systematyczne serwisowanie opłaca się

Serwis nasz działa już wiele lat na rynku. Cenimy samochody marki Honda za ich staranne wykonanie i trwałość. Jednak w miarę upływu czasu podzespoły samochodu ulegają powolnemu zużyciu i będą wymagały napraw. Wielokrotnie zauważamy w kontaktach z Klientami, że nie dbają oni wystarczająco o swoje auta. Podpowiadamy im często, że spełnianie wymagań producenta co do terminowej obsługi samochodu, spowoduje, że nie nawarstwiają się koszty związane z niewykonanymi wcześniej naprawami.

11

mar

Czy warto kupić używaną Hondę

Aby przeanalizować opłacalność zakupu używanej Hondy, porównajmy kwestię ekonomiczną zakupu auta używanego i nowego w salonie. Jak wynika ze statystyk nowe Hondy: CR-V, HR-V, Civic, Accord, Legend City, Jazz i inne już w momencie zakupu i zarejestrowania odnotowują spadek wartości o około 20 %. Później w okresie kolejnych trzech lat obniżenie ceny rynkowej jest najszybsze i osiąga około 50 % a nawet więcej, dalsze spadki są już wolniejsze.

27

lut

Specjalne względy dla kobiet

Samochody marki Honda są chętnie kupowane i użytkowane przez kobiety. Wiąże się to z tym, że często Klientki na własna rękę muszą rozwiązywać problemy związane z ich eksploatacją. Jesteśmy w stanie zapewnić, że życzliwe przyjęcie przez naszych pracowników sprawi, że w miłej atmosferze wszelkie zlecone nam prace zostaną wykonane. Staramy się aby nasze Klientki czuły się bezpiecznie i nie martwiły się o swój samochód.

24

lut

W wielu przypadkach negatywne wyniki oględzin powstrzymują Klienta od zakupu

co przemawia za wykonywaniem takich przeglądów, gdyż rynek pełen jest egzemplarzy mocno zużytych, których zakup byłby błędem.

Dowiedz się więcej

Strony