Home » Warto Wiedziec » Sprawdź używaną Hondę przed zakupem
auto używane

09

kwi

Sprawdź używaną Hondę przed zakupem

Wykonanie kompleksowych oględzin Hondy zdecydowanie pomoże Państwu podjąć decyzję czy warto ją kupić. Oględziny wykonywane są poprzez badanie elektroniki, powłoki lakierniczej oraz mechaniki pojazdu. Diagnostyka komputerowa wykaże, czy są jakieś błędy elektroniki stałe, bądź zapisane w pamięci komputerów. Jeśli takie wystąpią nasi technicy określą ich ewentualny wpływ na dalsze funkcjonowanie podzespołów auta. Pomiary grubości powłoki lakierniczej mają bardzo duże znaczenie dla określenia, które detale karoserii samochodu były malowane i w jakim standardzie. Określą również, czy auto mogło ulec wypadkowi naruszającemu geometrię pojazdu, która bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo w czasie jazdy. Szczególnie zwracamy wtedy uwagę na słupki, progi, podłużnice, płytę podłogową, oraz inne. Oględziny nasze określają zgodność parametrów bezpieczeństwa czynnego i biernego z normami Hondy. W czasie kontroli mechaniki pojazdu oceniamy stopień zużycia silnika, zawieszenia i innych podzespołów. Przy podsumowaniu stanu technicznego auta, jest możliwość oszacowania wielkości wydatków jakie poniesie Klient na usuniecie usterek.

Poszukiwanie używanej Hondy na rynku wtórnym jest dla znacznej części Klientów koniecznością związaną z wysokimi cenami nowych samochodów. Daje to także szansę pozyskania samochodu o lepszych parametrach, który sprawi większą satysfakcję. Czasami Klienci wolą kupić auto o wyższym standardzie, które kosztuje podobnie do nowego, ale gorszej klasy. Obojętne jest w tym przypadku ile wyłożycie Państwo pieniędzy, wybór samochodu wart jest większego przemyślenia. Podejmując odpowiednie starania można z naszą pomocą znaleźć samochód, który nie będzie wymagał dużych napraw, będzie bezpieczny i o dużej sprawności technicznej. Znalezienie takiego auta nie jest zadaniem łatwym, gdyż najczęściej wybierane w Internecie samochody są mocno zużyte i zakup ich byłby błędem. Jeśli uda się znaleźć egzemplarz z niskim przebiegiem i wysokiej sprawności technicznej, opłaca się za niego wyłożyć nawet więcej niż podstawowe cenniki rynkowe. Należy również pamiętać, że ceny aut z dużymi przebiegami na liczniku obniżane są w dół.

Dlatego też uważamy, że sprawdzenie wybranej przez Państwa Hondy w naszym serwisie ułatwi znalezienie odpowiedniego egzemplarza.